Ace Travel

ACE TRAVEL, Mısır'da 2000 yılında açılan CASTLE TOURS'u içeren MARMARA CASTLE grubunun bir üyesidir.

ACE TRAVEL, Türkiye ve Ortadoğu'nun en profesyonel tur operatörlerinden biridir

ACE TRAVEL'in Mısır ve Çin'de kendi şubeleri var

ACE TRAVEL'in Çin, İspanya, Güney Amerika ve Orta Doğu'da çok sayıda yabancı tur operatörü var

Turizm endüstrisinde engin deneyime sahip dinamik bireylerden oluşan bir ekip tarafından yönetilen ACE TRAVEL, Personelimiz ve Rehberlerimiz çok eğitimli ve çok dilli konuşmanın yanı sıra zamandan daha değerli bir şeyin olmadığını biliyoruz ve müşterilerimizin isteklerine cevap vermeye adadık hızlı ve mümkün olduğunca verimli.

ACE TRAVEL diğer tüm seyahat acentelerinden daha fazlasıdır; temel ilkemiz sorun çözme felsefesi ve yaratıcılığı ile Türkiye'de güvenilir iş ortağınız olarak işbirliği yapmaktır.

ACE TRAVEL, en küçük ayrıntılara en fazla dikkat eden vicdani bir gelen tur operatörünün ününü kazandı! Tüm müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmak ve bakımımızdaki herkesin ihtiyaçlarını görmek için bilinçli bir çaba göstermek olan şirketin amacına büyük önem veriyoruz. Başarılarımız büyük ölçüde kendilerine emanet edilen her işte en iyisini yapan deneyimli, verimli ve özverili personelimize atfedilir.

ACE TRAVEL Servisler: Tur Paketleri, Otel Rezervasyonu, Uçak Rezervasyonu, Eskortlu Antrenör Turları, Golf Paketleri, Turlar, Toplantı ve Konferans Düzenlemeleri, Macera Gezileri ve Tıbbi Turlar

ACE SEYAHAT, IATA & TURSAB Üyesidir: 8014 Lisansı Altında

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!!
E Bültene Abone Olun!
Facebook
Twitter
Instagram